GOSPODARSKA SEKCIJA

Gospodarska sekcija je osnovana 2016. godine zbog povećane potrebe organiziranog djelovanja oko objekata koje naše Društvo sustavno održava. Nakon dugogodišenjeg vođenja Markacističke sekcije Marko Veljača preuzeo je zadatak voditelja Gospodarske sekcije. (kontakt: 0917946578)

Akcija na Rudinama

Sredinom proteklog mjeseca započeta je akcija na Rudinama. To je neslužbeno sklonište kojeg su izgradili i održavaju članovi našeg Društva i već više od desetljeća služi planinarima na tom dijelu Velebita.

Radile su se pripreme za popravak temelja kuće kako bi se zaustavilo daljnje propadanje drvene građe. Kroz ljeto će biti organizirano još nekoliko akcija tijekom kojih se planira cementiranje temelja i postavljanje čeličnih profila. U akciji su sudjelovali Korana Smolić, Neven Atlagić, Luka Rogić, Ivica Bilić i Malden Radolovic Mrlja.

Građeno na HTML5 i CSS3 | Copyright © 2013 PD Paklenica  |   izrada: www.meridies.hr