Akcija na Rudinama, 12.11.2017.
Započela je druga po redu Mala planinarska škola u organizaciji Planinarskog društva Paklenica i Stanice planinarskih vodiča Zadar. S našim malim planinarima družit ćemo se do kraja školske godine, a već smo prošlu subotu posjetili Nacionalni park Paklenicu i ugodnom šetnjom došli do planinarskog doma. Izlet je završio s nasmijanim licima i umornim nogama, a kako smo čuli, glavna zvijezda izleta bio je daždevnjak kojeg smo sreli po povratku. Veselimo se izletima koji nas čekaju.

Pročitajte izvještaj pročelnice Komisije za planinarske putove, Bernarda Huzjak, o tečaju za markaciste u Zadarskoj županiji.
Mi joj se i cijeloj Komisiji ovim putem još jednom zahvaljujemo!